Vegetariánske krmivo pre mačky

Jedna šestina svetovej populácie, čo je viac ako miliarda ľudí (!) - sú vegetariáni! Medzi nimi sú surové foodists, vegáni kompletné, lakto, ovo-vegetariáni, a tak ďalej. A mnoho ľudí by chceli preložiť a ich miláčikovia zdravé, vegetariánsku stravu pre mačky.

Ukazuje sa, že nie všetko, čo je nutné, je mäso, ak môžete ponúknuť ten správny pet a chutnú alternatívu. Skúsenosť ukazuje, že finálna vegan mačky - najlepšie riešenie tohto problému.

vegetariánska strava pre mačky Ami Cat

Zoberme si za príklad vegetariánske granule pre mačky Ami Cat.

Na rozdiel od psov, všežravé tvorov, mačky - dámy prvý, rozmarná v potravinách, a za druhé, ich telo nemôže samo o sebe, bez mäsa stimulátorom, syntetizovať toľko potrebnú proteín (taurín). Okrem toho sa prírodné vysoká kyslosť v žalúdku priadol na úkor elektrárne môže byť znížená, čo so sebou nesie problémy s močových ciest.

Všetky tieto nuansy do úvahy Tvorcovia vegetariánska strava pre mačky je už veľmi populárne v západných krajinách.

Výhody vegetariánsku stravu a jej štruktúra

Hotové suchý rastlinný potravinový úplne vyvážené, nasýti sa vitamínov a minerálnych látok, mastných kyselín omega-3 a omega-6 a tým taurínom. Po jeho dlhej naučil syntetizovať umelo bez taurínu za zabitie iných zvierat. Problém so správnou kyslosťou nie je ľahké sa rozhodnúť pivné zachvenie. Oni normalizovať kyslosť, zároveň obohatiť telu veľa cenných vitamíny skupiny B.

Ale okrem nevyhnutné, ale temný vecí, zloženie tohto krmiva zahŕňa skutočné pochúťky, ako je napríklad ľanový, hnedá ryža, zemiaková bielkovina, kukurica, hrachu bielkovín, sezamu, otruby, čučoriedky, mrkva, zeler, a mnoho ďalších vecí, chutné a doprava chetyrehlapomu telo. Tieto zdroje sú tiež hypoalergénne. Okrem toho, v ktorej 0 (nula), geneticky modifikované organizmy, 0 (nula), farbivá, 0 (nula), konzervačné látky! Výhody na tvár - či skôr, nie je spokojný ňufák! "Telo" ďakujem vám!

objaviť tiež Čo je celostnej krmivo pre mačky.

Recenzie vegetariánskeho krmiva pre domáce zvieratá pre mačky

Rozhodnúť a prijať konečné rozhodnutie v prospech vegetariánskej kŕmiť vášho domáceho maznáčika, čítať recenzie ľudí, ktorí to urobil (a zdá sa, že ani trochu ľutovať):

Alex (vegetariánskej skúsenosti z 12 rokov)



Pred tromi rokmi obrátil perzský Basila na vegetariánskej kuchyne. Nebolo to ľahké. Basil bol v tom čase 4 rokov a sedel pevne na Karasu. Ale ja sa pomaly stal pripravení pridať vegetariánsku stravu, a potom úplne vľavo jeho samotného. Zdá sa mi, Vaska si nevšimol rozdielu - chutné a dobre! Roľník 7 rokov, zdravý, vitálny a plodná!

Alain (vegan)

Celá naša rodina jej iba vegan a feed-Cora (my Munchkin), mäso bolo veľmi ťažké psychicky i fyzicky. Ale ja som sa nevzdal, prečítajte si fóra, knihy o vegetariánstvo u mačiek a psov, a rozhodol. Kôra vrtošivý na prvý, ale potom si zvykla. Hlavná vec, že ​​pitná voda bola vždy vo verejnej doméne. Skôr trochu kôry a zriedka pil, ale teraz vypiť misku každý deň. Odborníci hovoria, že je to veľmi užitočné.

karina

Nie som vegetarián, bohužiaľ, vyhrať jeho "Chcem klobásu" môžem ešte nie. Ale mačka lekár odporučil ponuku zeleniny, pretože je to už starší a lekárske záznamy neboli v prospech živočíšnych bielkovín potravín. No, to je nevyhnutné - je to nutné. Me kamaráti všetko vyzeralo vyčítavo, ale ja som tak lietať, má lásko, že som nebol až do šikmých pohľadoch. Ela nie sú ochotní naraz, ale zakaždým, keď som sa začala ohriať časť, a voila - to dopadlo! V súčasnej dobe je lietať po dobu 15 rokov! Teším sa na ďalších 15 rokov mačky!)

Marat (vegetariánske skúsenosť 7 rokov)

Nemožno donekonečna legrační vtip o tom, že nemáme jesť zvieratá, pretože sa im nepáči rastliny. My (alebo skôr, ja som syn Myron a mačky) neje mäso, pretože Nejeme mäso chutné a chutné zeleniny existujú jednoduché veci. Myron stále mačiatko neustále šalát paradajky žobranie, takže prechod na vegetariánsku stravu išiel prakticky bez povšimnutia. Som lekár a pochopiť, že telo samo o sebe syntetizuje bielkoviny, ktoré potreboval, ale len v prípade, I pravidelne robiť Miron Mironych moču a rozbor krvi (mimochodom, to nie je nikomu ublížiť). Je všetko v poriadku, ako sa očakávalo. Buďme realisti - v hromadu zlých Mäsové konzervy, skryté infekcie a iné pochutiny. Kapusta nie je. Ale je moc a výhody. A mrkvu. I - pre vegetarinskoe výživy mačiek. A vegetariánska strava manželku. Ale na rozdiel od Myron, stále váha. Pracujeme na tom.

ceny

Koľko si vegánsku stravu pre mačky v Moskve? Výpočet nákladov na prirodzenej potravy je ťažké, ale s pripravenou vegetariánska krmiva prostým aritmetickým v Rusku.

  • 2 kg Ami Cat food, venovaný starostlivosti majiteľ bude stáť 2500 rubľov.
  • 4 kg - 4300 rubľov.

podľa https://vegankorm.com/#!cat/csrv

Vzhľadom k tomu, že priemerná mačka žerie slušný deň, cca 65 g krmiva, mesačný jedla bude stáť asi 2000 rubľov. A pokoj a zdravie vášho domáceho maznáčika - na nezaplatenie!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne