Veterinárne lekárnička pre psov a mačky

Bez ohľadu na to, aké sú vaše dobré zdravie má mačku, každý starostlivý majiteľ musí mať špeciálne domáca lekárnička určená pre poskytovanie prvej pomoci je mačka. Hovorí sa, že je pripravená na dokončenie sa súpravami prvej pomoci pre domáce zvieratá niekde predávajú. Osobne som nikdy taký "zázrak" v očiach nenarazil, takže odporúčam si dať dohromady všetko, čo potrebujete sami.

Úloha súprav môže niesť krabicu pod topánky, nádoby z plastickej hmoty, a podobne. Hlavnými kritériami - čisté, uzamykateľné viečko a dostačujúce. A čo je najdôležitejšie, majte lekárničku na dostupnom mieste pre vás a udržať ju pre seba Kote.

Zoznam potrebných položiek vo veterinárnej lekárničky pre mačky

  1. Sterilný obväz, ovínadla segmentový, vlna
  2. Náplasť v cievke alebo baktericídne
  3. Antiseptiká (zvládnuť rany uhryznutie, pôrod): peroxid vodíka 3% kyseliny boritej 3% zelený roztok brilantné, kyselina manganistý
  4. Regidron (prášok na otravu, hnačka, na vyrovnanie straty tekutín v tele)
  5. Atoxil (prášok na suspenziu. Aj rozpustí jeden sáčok na 50 ml vody. I platia Ak máte hnačku alebo otravu mačky - analóg aktívne uhlie)
  6. Antimikróbne liečivá (prevencia parazitárnych inváziou 1 raz za 3-5 mesiacov) Drontal, Prazitsid atď
  7. Protivobloshinnye lieky a lieky proti ušného svrabu (Prevention 1 krát za tri mesiace, a liečba) Advantix, Frontline.
  8. Vždy majte vo svojom kabinete poli medicíny s kvetmi rumančeka - dobré antiseptikum, ktoré môžu byť otrel oči, alebo dať dovnútra pri zápale žalúdka.
  9. Kvapky "Diamond Eyes" fitolosony harmanček, Calendula hygieny starostlivosť o oči.
  10. Lotion "Bary" pre hygienu Starostlivosť o uši.
  11. Bylinné "Cat Baiyun" good sedatívum činidlo pre rôzne druhy stresu.
  12. Grass Catnip zvyšuje hravosť pomáha navyknúť na mačiatka.
  13. Pasta «Malt-Soft» pomáha bezpečne a pohodlne depilácia Telo mačky.
  14. Vitamíny «BabyTabs» od Gimpet som im moje mačička než ona dosiahne vek 1 rok. Potom som v pláne dať Brewers, viem, že je to veľmi dobré vitamíny.
  15. malá striekačka
  16. Nožnice so zaoblenými koncami (nastrihaných obväz, oholiť vlasy, ak je to potrebné)
  17. Pinzeta (vytiahnuť osy žihadlo, upínacie sterilné obväzy).
  18. Vždy majte na 2ml striekačky, súpravy, 5 ml a 20 ml. Aspoň jeden kus. Prvé dve injekcie predstavovať, a veľká injekčná striekačka do 20 ml vhodne odspájkovacie lieky.


Želám Vám veľa zdravia a vaše miláčikov, ak sa pozrieme v lekárničke a to iba na vitamíny a zabrániť, skôr než liečba!

A to, čo je v lekárničke pre svojho maznáčika?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne