Dom mačka milkbox

Akonáhle centrálny japonskej televízny kanál žiť experiment. V snahe nájsť riešenie tohto problému sú rozptýlené vo všetkých smeroch mačiatok, len herci boli umiestnené v kartónovej krabici štúdiu. Po 10 minútach sa všetky mačiatka sú v týchto krabiciach, a - na vlastnú päsť!

house cat fotografie MilkBox

Tak prečo najdrahšie a krásny dom pre mačku stráca krabicu z lepenky?

  1. Po prvé, psy a mačky priťahované k vôni a teplo dreva, ku ktorému naše domáce zvieratá nie sú ľahostajné.
  2. Po druhé, každý mačička potrebuje osobný priestor. Stála dom pre mačku zakryť boky a zároveň dávať maximálnu viditeľnosť - ideálne živnú pôdu z hľadiska dravec.
  3. Ale v tretine, lepenková krabice - je to proste čarovný prístroj!

Dôkazom toho - lepenka dom pre mačku MilkBox! Elegantný dizajn a šikovný dizajn špeciálne Kotofabriki https://kotofabrika.com/ magicky priťahuje domáce dravca. Akoby ironicky, tvorcovia domu urobil Milkbox domu ako kartón mlieka. Mačky, ak by ste mohli napísať recenziu o dome, asi by vysoko ocenil úsilie vývojárov.

Materiál, z ktorého je vyrobená Milkboks - trojvrstvovú lepenky mikrogofrirovanny T-25, E-pevná profil s bielou vložkou.

Avšak technické detaily nevysvetľujú hlavná vec - obrovskej popularity MilkBox dom!

Výhody lepenka dom pre mačku MilkBox

Pozitívnu spätnú väzbu o svojich produktoch a Kotofabrike preváži váhy.

Výhody hmotnosti domčeka:

  • Kartón - prírodný materiál, ktorý nemá ani tak miloval mačky syntetický štipľavý zápach.
  • MilkBox dom môže byť zostavené samostatne po dobu troch minút aj bez pokynu, aj keď je pripojený.
  • Dom trvanlivé. Mačky nebude tráviť čas v nestabilných alebo vratkých konštrukcií.
  • MilkBox dostatočne veľká k nemu, aby sa cítili mačku, ktorej veľkosť môže byť a XS, a dokonca aj XXL.
  • Lepenka dom je "okno"! Pet ocenia to!
  • MilkBox trvanlivé. Vývojári poskytujú 3-6 mesiacov aktívnej prevádzky domácnosti.
  • Ukrajinské produkcia je jednoducho baví dušu.
  • A konečne, je cena. Dom lacné, a prečo nie ušetriť, ak sa naskytne príležitosť?

nedostatky

Úprimne povedané, sledovať naše mačka Milkboks testov sme poctivo snažil byť nestranný a nájsť lyžičku dechtu v tomto "vrece mlieka." A my sme to! Nevýhody (veľmi veľký úsek) možno pripísať iba na pôvodnú snehobielej farbe domu, dekor, pre ktorú som ešte nebol schopný prísť, pretože myšlienkami hmotnosti a obávam sa, aby sa všetci dostali v živote musieť kúpiť viac ako jeden MilkBox. Avšak, to nemožno nazvať nevýhodu, dokonca v žartu, pretože moja predstavivosť zúril vo všetkých. Tak bezpečne a zodpovedne prehlásiť - žiadne chyby.

zhromaždenia



Zostaviť požadovanej zákazky mačka dom a dobrú náladu.

  1. 1. etapaMilkboks foto
  2. krok 2postaviť dom pre mačku
  3. krok 3zostavené lepenkové dom MilkBox

Pri kontrole v dome pre mačky MilkBox


V našom rodinnom dome fotografiu Milkboks blysol neustále, pretože naše mačka miluje svoju "balíček mlieko" z celého srdca. Sa dostane do domu, a to nielen na spanie, ale tiež len relaxovať na univerzálnom adorácie a uctievania. Ani raz si všimol, ako sa natiahla a pozorovala z domu v špeciálne pozdĺžnymi otvormi pre členov našej rodiny. V dome sa pohla hračky a čoskoro sa zdá, bude to, miska, tanier a papuče.

Pozri tiež:

Názory na internete

"Sme potešení Maruska domu! Ona ponadkusyvala rohy, ale to skončilo neúspechom, a to je teraz von z domu len nalákať ryby. Myslel som, že poučiť a vyzdobený vstupné kvetinový ornament - krásne dopadlo! "

"Spočiatku, Saffron House ignoroval, ale my esperimentirovali podstilochku a položil ho na stred domu, a voila - baby domu uznaná. Mimochodom, dom je naozaj solídny, testovacie jazdy, bol dobrý! "

"Krásny dom v elegantnom škandinávskom. Mám priateľku a videla sama seba v ohni. Moje mačky ju uznal od prvej minúty ich vlastné, sú v poriadku. Úprimne povedané, je to všeobecné témy - na lepenkové domov. Môžete usporiadať flash mob - kto sa zaujíma o jeho milosti. Pasty alebo môže byť napríklad, gotické výkresov. Nechám dlhé snehobiele, veľmi sa mi páči jeho stručnosť. "

Cena a termín dodania

Čo by sme mali postaviť dom? Lacná, ako je uvedené vyššie. Obvykle MilkBox Dom stojí 79 hrivien (250 rubľov), ale na internetových stránkach vývojárov na ňom pravidelne inzerované zľavy.
Ako objednať dom? Ísť na stránky, nechajte svoje telefónne číslo a budete okamžite zavolal, aby objasnila podrobnosti objednávky! Dodanie do Kyjeva, alebo poslať nový e-mail na Ukrajinu.

Dodanie do Ruska a ďalších európskych krajinách k týmto otázkam, neváhajte kontaktovať správu Kotofabriki.

vyberte MilkBox

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne