Sphynx

sphynx
Zdieľajte tento článok:

Sphynx - jeden z plemená bezsrstých mačiek.


  • Sphinx telo má strednú veľkosť s dobre vyvinutým svalstvom.
  • Stredne veľká hlava.
  • Široké, otvorené a veľmi veľké uši.
  • Zaoblené, mandľové oči. Farba očí je zvyčajne v kombinácii s farbou srsti. Spravidla farba očí Sfingy - zelená.
  • Svalová, silný, nie príliš dlhý krk.
  • Panvové končatiny, ako mnoho mačiek, dlhej fronte.

Popis Sphynx

  • Stredne veľké laby s veľmi dlhými prstami.
  • Zužujúci sa chvost, je "plešatý", ako jeho telo.
  • Kanaďania nemajú prakticky žiadne vlasy, s výnimkou krátkej chĺpky na nohách, na vonkajšej strane uší, chvosta a miešku. Malá časť vlasov zábaly nos. Na zvyšnej časti tela vlasov je buď chýba alebo, avšak jeho maximálna dĺžka - 2 mm.

Ak sa pozrieme na vzhľade Sfingy, občas by ste si mohli myslieť, "Ako môžem že ho milujem? Než on by ma rád? On je holohlavý, strašidelné, môj Bože! ". Samozrejme, chuť a farbu kamarátov nie, povedz mi, že sú. Ale uisťujem vás, že sa s nimi zoznámiť bližšie, môžete radikálne zmeniť svoj názor nielen vonkajších ukazovateľov, ale aj vnútorné.


Foto Sphynx

  • neuveriteľné Glazeneuveriteľné oči
  • kotenok-mačiatko
  • niečo uvidel-Videl som niečo,
  • shedevr-veľdielo
  • novorodenec kotenok-novonarodené mačiatko
  • priatelia od seba,priatelia spolu

Povaha kanadského sfingy

krásna Sphynx

Sphynx - to je neuveriteľne emocionálne stvorenia, ktoré ste nevideli. Človek potrebuje len nejaký čas s nimi hovoriť, štúdium ich správanie v danej situácii, a stanete fanúšikom nich. Akýkoľvek zástupca tohto nádherného plemena vám úprimne milovať, bez ohľadu na to, čo sa deje.



Z povahy kanadského Sphynx je úplne nepodobá mačiek. Sú tak milí a priateľskí, vôbec nebojí psov. Oni sú ľahko vyškolení školenia. Vždy dávať pozor na ich kanadskej, nemôžu žiť bez nej. Veľmi dôležitým faktorom je skutočnosť, že je hypoalergénne mačky. Ak ste alergickí na vlnu, Sfinga - to je presne to, čo "tí doktor predpísal."

Ako sa starať o kanadskej sfingy

Starostlivosť o kanadskej sfingy

Starostlivosť kanadský Sphynx by nemal spôsobiť žiadne problémy. Toto plemeno má dve funkcie. Prvý z nich - to jedlo. Sfingy absolútne jesť žiadne jedlo, či je pripravená krmivá a potraviny, ktoré robíte každý deň zjesť. Ale nejdú príliš ďaleko. Všetci by sme mali byť meradlom.

Druhá vlastnosť - sfingy veľmi silno potí, čím sa uvoľní hnedastú patinu. Ak sa zubný povlak uvoľní vo veľkom množstve, je pravdepodobné, že nemáte správne kŕmiť vášho domáceho maznáčika, alebo bol chorý. V prípade choroby okamžite ho vziať k veterinárovi. V prípade, že výber nie je veľký, len pravidelne umývali kanadskej a všetko bude v poriadku.

Na záver by som chcel povedať nasledovné. Ak sa vám páči "plešatý", lojálni, druhu, jednoduché mačky starostlivosť, Sphynx - to je to, čo budete potrebovať. Vezmi si to a nie počúvať nikoho, okrem môjho srdca.

Videá z kanadského sfingy

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne