Recenzia majiteľov plemena Alabame

Recenzia majiteľov plemena Alabame

V tomto článku sme zostavili niekoľko recenzií psi Alabame plemeno, ktoré v rôznych dobách prišli na pošte dogsecrets.ru. Myslíme si, že to bude zaujímavé najmä pre tých, ktorí sa chystáte kúpiť šteňa tohto plemena.

Review №1. Alabame - najlepšou ochranou pred zlodejmi

Recenzia majiteľov plemena AlabamePresťahovali sme sa z bytu vo svojom vlastnom dome, a pri tejto príležitosti rozhodla zaviesť dlho-držal sen: mať veľkého psa. Predtým sme žili len toy teriér. S výberom neponáhľajú, čaká, až manžel sám urobí vonkajší obal, prečítať články o psoch.

V súkromnom sektore, kde sme bývali, všetci susedia boli Mutts alebo kríženci rôznych psov. Táto možnosť, strih sme ihneď, as, aj napriek veľkej veľkosti psa nebolo k ničomu. Ich hlavným účelom - šteká na plynutie plot ľudí, a keby niekto prišiel cez dvor v noci, tam bol žiadny zmysel psov.

Naši susedia v tomto strážca dokonca ukradol sliepky. Potrebovali sme naozajstnú stráž, a tak sme sa rozhodli vziať Alabame. Samozrejme, že takýto pes ihneď po Toy teriér - bol to ostrý kontrast. Ale tentoraz sme mali veľa, môj manžel - penzionovaného vojaka a hneď vzal výchovu psa. Potom sa presunul k učeniu, učiť ho technikou.

Potreboval, aby pes ani štekať zbytočne a zadržať narušiteľa našich hraníc. ho učil práve za účelom ochrany našich 10 akrov, to znamená, že agresivita sa zobrazuje iba na tých ľudí, ktorí sa objavia na našich stránkach. Či ja alebo môj manžel dať povel: "His" Reggie sa len upokojiť, ale aj naďalej sledovať správanie neznámych desivý vzhľad úkosom.

Ako dočasné a strážnej Alabame - je, podľa nášho názoru, najlepšie plemeno. O ňom už prebieha taká sláva, že naše yard nikto z miestnych sa ani nesnaží dostať. Dôležitým bodom, musíte naučiť svojho psa, aby zdvihnúť jedlo zo zeme, ako tomu bolo v prípade, keď sme zistili, že saláma, zrejme nás opustil cez plot otráviť psa.

Irina, Krasnodar

Preskúma №2 Alabame - trest pre fanúšikov

Kúpil som ovčiarsky dievča z jeho kolegov, ktorých šteňa pes. Kolega vždy chváliť svojho obrancu a šikovný, že som tiež chcel to isté. Sledujú praktické ciele: Som unavený, že každý prázdnin v našej záhrade nájazde, po ktorom zber nemal na výber.

Kúpil som Alicu v septembri, si myslím, že do budúceho roka, budeme len naučiť jej všetko, keď vyrastie a udržať našu chalupu. Čoskoro som si uvedomil, že som urobil veľkú chybu. Náš byt je veľký a priestranný, žijem so svojou matkou a dospievajúcou dcérou. Som neustále v práci, zvyšovanie Alice robiť mamu a dcéru.

Čo vyšiel z neho, za slovami. Alice rýchlo zvládol všetky základné príkazy, že je múdra, príliš šikovný i pre psov. Plní tieto príkazy len vtedy, keď má náladu, zvyšok času, čo robí, čo chce. Pár mesiacov do nášho bytu bol veľký neovládateľný pes, ktorý odmietol počúvať nám. Posledná kvapka trpezlivosti mojej bolo, keď som chytil ten pes je jesť moje topánky.



Recenzia majiteľov plemena AlabameKeď som začal brať je, Alice zavrčal a uhryzol ma. Okamžite tam bol nápad, aby ju dať, ale kto má dospelý, veľké, nekontrolovateľný a agresívny pes. Musel som ísť inou cestou: Záznam s ňou na školeniach. Boli sme zapojení do osobnej, ako to bolo doteraz zvyknuté na spoločnosti iných psov, a chcel, aby nielen hrýzť a trhať.

Išiel som s ňou niekoľko študijných programov, platiť veľkú sumu, je treba povedať, tréning bol dostatočne tvrdý pre Alicu. Niektoré úspech, určite má, teraz ma počúva, bez otázka, ale súvisí s ostatnými členmi rodiny odišla povedať najmenšie znalosti.

Stáva sa, že keď nie som doma, mama neumožňuje z bytu, ide ku dverám a vrčanie. Preto je nutné uzavrieť psa na balkóne. Všeobecne platí, že pre neodborníkov, a pre tých, ktorí žijú v byte, Alabame - toto utrpenie. Keď to pôjde na štart, potom zváži svoju silu: fyzickej a psychickej.

Elena, Novosibirsk

Preskúma №3 Alabame - náš najlepší priateľ

Na Alabame napísať veľa dobré a zlé, ale zdôrazniť, že to nie je pes pre byt, komplexnú povahu vyžaduje prísnu výchovu. Chytili sme pravdepodobne atypický Alabame, alebo jednoducho sme ho našiel ten správny kľúč, ale to sa stalo najlepším priateľom našej rodiny.

Recenzia majiteľov plemena AlabameŽijeme v byte, sa rozhodli mať Alabame, pretože súhlasil s celou rodinou o voľbe plemena. máme radi najväčší pes, Po prvé, je to pravda, premýšľať o tom, bernardína, ale bol príliš flegmatik pre nás, a my sme radi aktívny životný štýl.

Naše Alabame - to nie je tak strašné strašiakom, ktorý rozprávať hororové príbehy. Veľký plne socializované, nás ženie autom, hromadnou dopravou (náhubok), chodí s ostatnými psami v psím oblasti, však, neznáme výstava psov agresie. Ale miestne chovateľskej stanice už zavedené harmonogram chôdzi svoje domácich miláčikov s nami na prechádzku príde len "schválené" priatelia.

Zimné role našich detí a ich priateľmi na domácej double saniach. Problémy s poslušnosti a podriadenosti nie je a nikdy nebol, aj keď, samozrejme, to bol zaneprázdnený, môj manžel, a to je milovník psov od detstva, a v armáde na hranici so psami. Možno, že to je tajomstvo nášho idyly, ale náš veľký nie je toľko zla stráž, pretože pre každého z nás.

Príkazy "Prines!" a "Stranger!" Manžel to neučí, ale chápe príkazu "Chrániť!" a stráže nielen samostatnú vec, ale aj byty, domy, autá, deti. Samozrejme, že vedel, čo sláva spoločenských vrstiev Alabame my, keď sme niekam ísť s ním, dal na ňufáku, len v prípade, aby nedošlo k spôsobiť agresívne súpera veľkých psov.

Arina, Moskva

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne