Štekanie psov a ako sa s tým vyrovnať: časť 3

Štekanie psov a ako sa s nimi vysporiadať: Part 3

Moja posledná návšteva Olga a Rogerom. Sedím na gauči, a zložil nohy majú horu hračiek. príjemný malý Jack Russell teriér Je to chce ukázať, ako sa mu zapáči so svojím vzhľadom. Roger sebe krčný golier s malé plastové zariadení. Pýtam Olga hovoriť o aký druh sa vyhol.

- Tento ultrazvukový "Antily" Roger nebol veľmi dlhá doba, ale pozitívny efekt, že sa zdá, že ku mne. Keď sme si kúpili šteňa a označil to za Jolly Roger, ani odhadnúť, ako zábavné je! Toľko zvukov od psa Nikdy som nepočul, a čo je ešte dôležitejšie, tieto hlasné zvuky. Keď som bral Roger, ja chovateľ raz povedal, s cieľom obmedziť Russell, nutne ísť s ním na web. Ultrasonic "Antily" nám radil to bol tréner OKD a učil, ako ju správne používať. Spočiatku som bol v obchode nebol nájdený, a potom zistil, že internet ponúka mnoho. Tí, ktorí veria, že "Antíl" nefunguje, pravdepodobne len čaká na zázrak. Myslím, že to bude dať obojok, tlačidlá ku kliknutia, a bolo ticho. Pes je potrebné riešiť, a vysvetliť jej, čo sa požaduje od nej.

Potvrdenie pre majiteľov Jolly Roger potrebného školenia a počul som od Olga Bodrestova.



- Obojky "Antily" pracujú rôznymi spôsobmi a v skutočnosti sú len nástroje, nie odstrániť príčinu štekanie. Pri nesprávnom a neoprávnenému použitiu, nie len k ničomu, ale môžu spôsobiť značné škody. Takzvané "self-learning" obojky sú najúčinnejšie. Rôzne stupne vplyvu reagujú na vibrácie hlasiviek psa. Kŕmenie prvý vibračný alarm, ktorý je nahradený slabou výboje, v prípade, že pes nie je zastavené, rýchlo zvyknúť zviera do ticha. Samozrejme, že tu na hostiteľovi sa chcete zúčastniť vo forme pozitívne posilňovanie. Spôsob odstavenie štekanie ultrazvukovými obojky nie sú vždy dostatočne účinné. Nie všetci psi reagujú na ultrazvuku, vníma ju ako niečo nepríjemné. Okrem toho je účinok tejto manžety počuteľné pre človeka a iných zvierat v okolí.

Existujú tiež "spreevye" goliera. Ich pôsobenie je založené na skutočnosti, že keď pes šteká, z malého Bologna, namontované na golieri, vytiahnuť sa silnou syčivým prúdom studeného plynu. To je dobrý nástroj, a v spojení s riadne školenie, dáva požadovaný výsledok. Ale len v prípade, že používate golier s plynom, ktorý nemá žiadny zápach. Hlavnou nevýhodou "páchnuce obojok", ktorý po ukončení nežiaducich psov podujatí (šteká), trest (nepríjemný zápach) nie je okamžite zastaviť a pretrváva po určitú dobu. Či už nebola použitá na golier výcvik, musíme nielen učiť, ako ju používať, ale aj naučiť psa, aby ho vnímať. Preto osoba, ktorá nie je skúsenosťami v týchto veciach rozhodne potrebujú poradiť sa s trénerom alebo zoopsychologists.

Keď som sa vrátil domov, môj pes ma privítal s veselým kôry. Long oňuchal ruky a oblečenie, prečítaní informácií o tých, ktorí majú k dispozícii som. A ja sa na ne pozrel a myslel, že moja zodpovednosť a starostlivosť sa neobmedzuje na včasné kŕmenie a dlhé prechádzky. Mal by som určite naučiť sa ich pochopiť, že ich skutočný vodca. A snažiť, aby sa ubezpečil, že nikto z ostatných, existencia mojich obľúbených nebol na obtiaž.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne