Recenzie Akita inu

foto majitelia Akita Inu recenzia

Chcete sa dozvedieť viac z Akita? Potom by ste sa mali pozrieť na recenzie Akita Inu, ktorí opúšťajú používateľa druhu. Tak budete mať ďalšiu príležitosť dozvedieť sa viac o týchto nádherných zvierat.

light:
Prvýkrát som sa dozvedel o existencii tohto plemena po zhliadnutí filmu "Hachiko". Od tej doby sa toto plemeno sa stala mojím najobľúbenejším. Mám záujem o čokoľvek, že je spojený s Akita plemena pôvodu príbehu, prezývok, šírenie atď Títo psi majú veľmi vysokú cenu a potrebujú riadnu starostlivosť.



andrew:
Naše Akita Inu, nie je agresívny, ale je tvrdohlavý a nezávislý. Výcvik bol veľmi náročný, pes nechcel počúvať celý čas vypršal. Veľmi často na uliciach som prišiel do bojov s inými psami. Prvé výsledky sa objavili až po 2 mesiacoch tréningu. Až potom, čo sa pes dostane aspoň malú kontrolu. Chôdza po ulici s Akita môže byť v porovnaní s konkurenciou v preťahovaní lanom, teda niekoho, kto by čipu ...

Anna:
Máme psa v útulku v roku 2010. Lucky bol veselý a dobromyseľný chlapec. Až teraz chodí s ním pre nás bola skutočná výzva. Z bytu Lucky bežal ako blázon, a ja nemal silu ho držať. Jedného dňa som sa udržať to, a on utiekol. Po nejakej dobe sa objavila vo dverách. A potom som požiadal o pomoc odborníkov.

Unnamed:
Pes je veľmi inteligentný a zodpovedný, že je energický, odvážny a priateľský, Akita miluje deti a mohol ľahko byť ich opatrovateľka. Pokojný a trpezlivý, ale v prípade, že hostitelia, u ktorých hrozí, vždy pripravený na ich ochranu. O vernosti týchto psov točiť filmy a písať básne. Akita udržať najlepší v priestrannom dome, pretože ona miluje slobodu. Pes nemá rada sama, a nie príliš náročná. Prechádzkach budete musieť dávať pozor, Akita miluje šikanovať ostatné psy.

Mnoho majiteľov Akita inu povedať, že sa jedná o veľmi veselý pes, aj keď ich hlasy môžu byť vypočuté len na ihrisku. Byť vedľa psa, každý majiteľ sa cíti v bezpečí a pokoji. Akita najlepšie strážených v dome, kde je veľa ľudí, najmä deti. Psy tohto plemena sú veľmi trpezliví a môžu hrať s deťmi po celý deň. Vzhľadom k tomu, psa samotného stopu, ľahko možno nazvať hygienický.

Prečítajte si viac o plemien psov Akita Inu

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne