Recenzia bulteriérov

foto majitelia Bull Terrier recenzia

Máte túžbu kúpiť bulteriér, ale jednoducho nemôže rozhodnúť o tomto dôležitom kroku? Možno budete potrebovať pomoc recenzia bulteriérov, ktorí opúšťajú svoje vlastníkmi.

alain:
Vzhľadom k tomu, čo si pamätám, som si nemyslel, že bulteriér psa, ktorý by bol nebezpečný, aby ostali v našom byte. Ale teraz, po nejakej dobe som si uvedomil, ako som sa mýlil, ako zle. Jedného dňa, manželka môjho brata čisto náhodou zostanú otvorené okno v miestnosti, kde bolo to dieťa. Keď vstúpil do miestnosti, bol som v šoku, že dieťa sa vyklonil ... V tej chvíli sa šéf, ktorý pred chvíľou spal v rohu, ponáhľal k oknu a schmatol dieťa za nohy, odtiahol ho na podlahu ... kým uplynulo dnes ( dva roky), pes je považovaný za štvrtý člen rodiny.

Vanessa:
Často som sa stretol negatívnu spätnú väzbu o bulteriérov a ja som bol vždy po prečítaní ďalšie recenzie v rozhorčený. Ale rovnako tak sa stalo, že u tohto zázraku som žil viac ako 13 rokov. A čo je najdôležitejšie, čo chcem povedať - to je naozajstný priateľ, ktorý bez toho, aby ušetril jeho život pripravený prísť na pomoc. Pre nich absolútne nezáleží na výšku a váhu nepriateľa. Bulteriérov sú veľmi dobre k vzdelaniu a sú veľmi inteligentné.



Dmitry:
Ja by som si prial, aby človek, ktorý po bulteriér visel iného psa. Nemám takých priateľov. Pokúste sa nájsť sami psa, a budete sa uistil, že svet už nie je inteligentný, verný a dobrý bulteriér. Ale zvyšovanie hrče, že by malo byť umožnené veľké množstvo lásky a starostlivosti, on nemiluje zlo a nezodpovedných ľudí. Bulteriér je jediný pes, ktorý môžem zveriť svoje dieťa. Čo sa týka tých, ktorí hovoria zle o Bull Terrier, neverím, že tých ľudí, je to ľudia hovoria, s nízkym stupňom inteligencie, ktorá môže pomýliť s inými teriérov plemená psov ...

Viac informácií o chove psov bulteriér

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne