Recenzia psa plemeno Baset

foto majitelia Baset recenzia

Pre tých, ktorí chcú získať šteňa plemena Basset názory tých, ktorí majú alebo si takí psi sú nenahraditeľným zdrojom informácií o tom, čo úskalia sú v bežnom živote baset a jeho pána.

Sergey:

Od detstva som mal taxi, ale som sníval o Bloodhound alebo Basset. Nakoniec som si kúpil štvormesačnú šteňa v maďarskej chovateľskej stanice. Chcem povedať, že správanie v taxíku, on nemá rád. Tichý, tvrdohlavý, že často dochádza k strate šteňa, a to iba po 3-4 rokoch som sa naučil sledovať na prechádzke. Tak často chodí na dlhé vodítku. Miluje plávanie, malé chrápanie, ale to je veľmi citlivý pes, pripravený tráviť hodiny ležať na nohy a sledovať na akomkoľvek výlet.

Miroslav a Roman:

Stalo sa, že náš prvý pes bol Basset - otkaznitsa Seagull. Zvykli sme si na seba asi šesť mesiacov - bola veľmi nezávislá žena, a len vtedy, keď v našom dome bol chlapec a dievča, saluki, jej život sa istú konečnosť. Ona je zvýšený, trpezlivo a vytrvalo sa poučiť na správnej ceste. Takže, keď bola preč, Salukis stala smutná a my sme zase vzal baset - deväťmesačnej Sally.

Oleg:



Bassett bol môj prvý pes. Jeho rodičia dali svojich priateľov, odísť do iných krajín. Nemožno povedať, že Larson bolo jednoduché. Pravidelne utiekol, bolo nutné ho prepustiť vodítko a bol niekoľko dní na druhej strane mesta, a vracia domov z prechádzky, mohol ľahko urobiť tony alebo kaluže. Keď to bolo milý a nikdy sa hádali s kýmkoľvek.



olga:

Ill plemeno raz videl. Avšak si myslím, že po dlhú dobu, či už mojich baset, recenzie z majiteľov, z ktorých iba zriedkavo pozitívne. Žijeme vo svojom vlastnom dome, a Basset bol náš tretí pes - kríženec objavil a ázijských pred ním. Rýchlo sa zmestili do ich priateľský tím a vždy hliadkovali inými mužmi. V zime to bolo obľúbené miesto vlčí kože pri krbe, a bol pripravený ísť kedykoľvek počas dňa, bez toho aby sa unavený. Myslím, že keď Chaz nebude opäť zavedom Basset.

Marina:

Tri roky v mojom dome býva Basset - otkaznitsa, ktorá nás viedla na kliniku, aby minúť zbytočné. Fena je nevyvinutý maternica a teraz je kastrovaný. Veľmi rád chodiť a nie je tak - počúvať, aj keď veľký fanúšik chutné a vždy som ho použiť pre tréning. Miluje plávanie, a je na diéte, pretože tendencie k rýchlemu priberanie na váhe.

Anna:

Stále tri bíglov a baset. Psy vyjsť v poriadku, temperamente bíglov dobre kompenzovaný pravidelnosť Cherry. Pletenie ju raz - ona je skvelá mama, trpezlivosť a starostlivosť voči deťom. Za 5 rokov, sterilizovať zo zdravotných dôvodov, po ktorom začala rýchlo zotaviť a teraz sedí na diétu. Trochu chrápanie, ale to je veľmi pohodlné - udržať doma Basset.

Viac informácií o chove psov Baset

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne