Krmivo pre psov Oscara - lacná prémiový produkt

Krmivo pre psov Oscar

Oscar - je značka celé linky, suchých i mokrých potravín pre psov. Tento rusko-dánskej produkcie, z ktorého riadky tiež ísť potravín "Mona" a "jedlo". Táto technológia, ktorá sa používa pri výrobe kŕmnych Oscara, vám umožní uložiť všetky užitočné vlastnosti čerstvého mäsa.

Výhodná poloha na výrobu suchého krmiva (medzi Moskve a Petrohrade v regióne Tver) a dánskeho logistického systému umožní čerstvé potraviny rýchlo dodať do hlavných veľkoobchodných organizácií.

Oskar - vzorec Power pre prémiové psa, vytvorený na základe súčasného výskumu v oblasti veterinárnej medicíny a výživy. Poskytuje vysoký obsah bielkovín pre kompenzáciu vysokých nákladov na energiu aktívnych psov.

Zdravotný stav zažívacieho traktu poskytuje mierne skvasiteľné vlákno. Pri výrobe suchého prívody OSCAR používajú vitamínové a minerálne doplnky z prednej medzinárodnej skupiny v oblasti farmácie pre zvieratá - "Aventis Animale Nyutrishn". Tento vitamín komplex podporuje odolnosť tela psa, a to aj s významným fyzickou námahou.

Kľúčové vlastnosti a zloženie suché krmivo pre psov Oscar

Suché krmivo pre psov OscarPomer krmivá vychádza z mäsa (jahňacie, hydina) a vedľajšie produkty, rovnako ako ryby a obilniny (ryža). Aj v menu "Oskar" zahŕňa mäsokostnej múčky, rastlinné a živočíšne bielkoviny, tuky a oleje, zeleniny. Pre viac informácií o tom, čo v rámci výkonu je považovaná za ideálny prečítať článok zloženie krmiva

V jedálničku zaradiť vápnik pre rozvoj a zachovanie kostí a zubov. Pre vývoj a udržanie zdravého imunitného systému pre výpočet optimálnej obsah bielkovín a vitamínov C a B. zrakovej ostrosti svalovej vitamín A, a zdravej kože a srsť starostlivosti biotín a starostlivo vyvážený súbor omega kyselín.

Suché krmivo pre psov Oscar určené pre kŕmenie psov malých, stredných a veľkých plemien. Samostatné ponuky sú poskytované pre psov so zvýšenou aktivitou pre šteňatá. Vysoká stráviteľnosť krmiva umožňuje nasýtenia tela živinami a umožní udržať normálnu hmotnosť zvieraťa a prevenciu obezity.

nízky ceny krmív Sú dôsledkom konkrétne politiky. Nové značky boli špeciálne navrhnuté tak, aby zabezpečili, že kupujúci nemá preplatí známeho mena. Okrem toho náklady na reklamu sú minimalizované ako noví zákazníci uvedomovať zadku, na odporúčanie chovateľov, priateľov a veterinárov.

cena

Krmivo tejto značky je vyrobený, obvykle v baleniach po 2 a 14 kg. Cena za balenie 2 kg hmotnosti sa pohybuje v rozmedzí od 120 do 150 rubľov. Stoh 15 kg. V závislosti na stupni bude od 700 do 850 rubľov

Recenzia na suché krmivo pre psov Oscar

preskúma №1

Zachytili sme šteňa pod verandou a kúpil lacnú zdroj Oscara. To môže byť veľký hlad, ale šteňa jedla s chuťou. Samozrejme, že v rámci celkovo 4% králičieho mäsa a zvyšok - vedľajšie produkty. Ale zápach je normálne, nie je chemický.



Šteňatá po aktívny, hravý. Už zdroj druhý týždeň, nebol pozorovaný žiadny zvláštny problém s čreva. Už priberanie na váhe. Myslím, že to je celkom jedlo prišlo, budeme sa snažiť ďalšie príchute.

Irina, Krasnodar

preskúma №2

Môj milenec boxer odrody v strave a rovnakú diétu pravidelne odmieta. Zdroj "Oscar" Sme radi, že existuje veľa rôznych menu. Vzhľadom k tomu, že som váš syn kúpiť striedavo všetky chute: hovädzie, králičie, morčacie, kuracie mäso a zeleninu. Tiež dobre kŕmené Zloženie vitamíny pre psov.

A cena je veľmi atraktívny vôbec, pretože nie každý si môže nájsť peniaze pre všetky druhy super prémiové krmivo pre domáce zvieratá. A ľudia na fóre písať tak drahé a trávy-kŕmil psov. A obľúbené tému jedlo môj pes je uzavretý. A je to celkom spokojný.

Tamara, Moskva

preskúma №3

Jedlo bolo dosť dobré, môj pes má rád. Pohodlné balenie, môžete si kúpiť akékoľvek množstvo požadovaného. Páči sa mi, že jedlo výdatné a celkom spokojný s mojím žrút, nie jazdí každú hodinu chrastit misu. A cena je prijateľná.

A je k dispozícii, na rozdiel od mnohých iných zdrojov. Komerčne dostupné takmer vo všetkých obchodoch maznáčika. Nie je potrebné neustále hľadať. A to vonia ako normálne. Aj keď azda niečo také v potravinách s tým, že zvieratá jasne vyplýva návykové. Ale čo je dôležitejšie, že alebo hnačky u psov, žiadne alergie nie sú.

Vladimír, Volgograd

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne