Zebra: Kto majiteľ stáda?

Dve rovné rivali stretli v boji o vedúcu úlohu v stáda zebier žijú v Ngorongoro v Tanzánii.

Kto je vlastníkom stáda?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

Na jednej strane - vzrušenie a mládeže, ostatné - skúsenosti a múdrosti. V stávke - vedenie skupiny dve desiatky zebier. Boj trval niekoľko hodín, a nikto nechcel dať, ale to je múdrosť pomohla desaťročný samec víťazstvo nad ich silnejší, ale menej skúseného súpera. Mladý muž, porazený, náhly ústup.

Kto je vlastníkom stáda?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

Winfried Wisniewski, fotograf z Nemecka, podľa vašich snímok jedinečné. "Zebra je nezvyčajné, aby uzavrieť takúto krutých a predĺžený bojov. Mal som šťastie, vzal som senzačný zábery.

Kto je vlastníkom stáda?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

Bol to boj medzi mužmi, z ktorých jeden je takmer dvakrát tak stará ako tá druhá. Ich približný vek som stanovil dĺžku zubov - jeden z približne desiatich, druhý - štyri alebo päť rokov.



Kto je vlastníkom stáda?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

Sme viac ako hodinu na ne pozerať, ale ich boj pravdepodobne začala dlho predtým, než sme prišli, pretože obaja boli vážne zranení. Taký zlosť a túžba vyhrať za každú cenu, som nevidel "- hovorí fotograf.

Kto je vlastníkom stáda?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

Akcia sa konala v Ngorongoro rezerve, ktorá sa nachádza v severnej časti Tanzánia. Odtiaľ príkladné postavy, existuje viac ako štyri tisícky zebry. Sú zjednotené v stáde, ktorých počet by mohol dosiahnuť tisíce jednotlivcov.

Kto je vlastníkom stáda?

Winfried Wisniewski / Minden / Solent

Každý zebra - majiteľ unikátny, ktorá spočíva len na jej postavu v plášti, ochrannou funkciou. Zebry komunikovať pomocou zvukov, mimiku a pohyby. Napríklad, v tesnej blízkosti hlavy uši sú známkou agresie a varoval pred nežiaducim komunikácie.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne