Kone v ateliéri fotografa

Väčšina ľudí si myslí, že kone - najférovejšie zástupcov živočíšnej ríši. Mnohí z nás obdivovať ich milosť, rýchlosť a silu pohybov. Silné a svalnaté, ale elegantný, zatiaľ čo jeho pohybu. Kone inšpirovali rad umelcov a spisovateľov po celé stáročia.

Kone pózovať pre profesionálneho fotografa v štúdiu

Photographer`s mobilné štúdio / Lindsay Robertson

Len si predstaviť, ako sa kôň stojí na zadných nohách, kopyto dopadne na zem a šnupe hrdo, rýchlo sa uniesť. Áno, kone sú naozaj nádherní tvorovia na Zemi!

Kone pózovať pre profesionálneho fotografa v štúdiu

Photographer`s mobilné štúdio / Lindsay Robertson

Tieto krásne zvieratá sú nielen elegantný bežci, ale aj vynikajúce fotografie model predstavuje pre profesionálneho fotografa v štúdiu. Toto štúdio sa líši od bežného skladacieho tela a veľkosti - 3000 štvorcových stôp a je transportovaný fotografom Lindsay Robertson (Lindsay Robertson) v zadnej časti svojho auta Trnzit Van (Transit Van).

Kone pózovať pre profesionálneho fotografa v štúdiu

Photographer`s mobilné štúdio / Lindsay Robertson

58-ročný fotograf od samotného Edinburghu vynašiel a vyvinul jeho vlastné štúdio, ktoré ho stálo lacná dosť - vo výške desiatok tisíc. Ak chcete pozadí musel kúpiť dve veľké role mušelínu (typ jemne tkané bavlnené tkaniny), ktorí museli šiť do celej tkaniny.

Kone pózovať pre profesionálneho fotografa v štúdiu

Photographer`s mobilné štúdio / Lindsay Robertson

A za to, že potrebuje nájsť miesto, kde by som mohol dať svoj šijacie dielňu. Plocha potrebná pomerne veľká. Voľba padla na koľajisku.

Kone pózovať pre profesionálneho fotografa v štúdiu

Photographer`s mobilné štúdio / Lindsay Robertson

Vedľa absolvoval maľovanie mušelínu - trvalo asi mesiac. Mal tiež vyvinúť špeciálny dizajn (stojanom), na ktorom bude celý obvod zabezpečený maľované plátna.



Kone pózovať pre profesionálneho fotografa v štúdiu

Photographer`s mobilné štúdio / Lindsay Robertson

V závere všetko dopadlo tak, ako sa plánovalo. Táto neobvyklá pozadie štúdio bol vytvorený nie je náhodou, ako to bolo v tejto súvislosti, že kone vyzerajú ešte pôsobivejšie.

Kone pózovať pre profesionálneho fotografa v štúdiu

Photographer`s mobilné štúdio / Lindsay Robertson

- Dlho som vychoval myšlienku vytvorenia štúdio pre kone, - hovorí pán Robertson - oveľa konzultované s odborníkmi, bez ich pomoci nebolo dosť, pretože nikto predtým, než sa tak nestane - to bolo inovácie. - pre pozadie textílie Kúpil som našiel miesto pre jej maľby a strávil mesiac s hubou a handrou v ruke.

Kone pózovať pre profesionálneho fotografa v štúdiu

Photographer`s mobilné štúdio / Lindsay Robertson

To zostalo v prípade malých - presvedčiť kone prísť do štúdia. To znamená, že zviera by malo byť pohodlné a necíti strach, ale to je možné iba na natívne a známom prostredí pre kone.

Kone pózovať pre profesionálneho fotografa v štúdiu

Photographer`s mobilné štúdio / Lindsay Robertson

- Takto som musel ísť kone cestovať - ​​vysvetľuje Lindsay - a trvalo obrovské množstvo času a peňazí, ale myslím, že je to márne. Fotografovanie kone som robil dva roky a ešte nikdy neľutoval.

Kone pózovať pre profesionálneho fotografa v štúdiu

Photographer`s mobilné štúdio / Lindsay Robertson

Jeden taký portrét, ku ktorému došlo Lindsay Robertson, môže stať kdekoľvek od 1tysyachi libier, navyše berie províziu (pre odchod domov) s majiteľmi koní.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne