Pony v dome!

Dokážete si predstaviť, že v byte, môžete mať poníka, s ním nie jeden, ale niekoľko ?! Znie to neuveriteľne, ale Heidi Northam rodinné miniatúrne kone ako domáce zvieratá, je úplne normálne!

Pony v dome!

Všetci v dome rodina žije Northam tri poníky. Zvieratá sa potulujú voľne po dome, sledovanie televízie s Heidi a jej dcéra Corinne, piť rovno vody z kohútika a užiť hryzie mrkvu zo špajze.

Miniatúrne názov ponyashek Roni, reťazové koleso a Haníja. Pani zvierat je Corinne, ktorí lipnú na svojich domácich maznáčikov. Poznamenáva, že sa vzťahuje na poníkovi ako veľkého psa v dome (aspoň hádka o to isté pre nich).

Pony v dome!



"Naši poníky majú svoje vlastné stajne v blízkosti nášho domu, ale nebudeme obmedzovať ich pohyb, a sú radi, že trávia čas s nami. Viete, moja dcéra je veľmi rozrušená, keď nechal vonku v stajniach. Časy nie sú v pokoji, a zvieratá jednoducho ukradnúť, takže necháme ich do nášho domova. Samozrejme, že nie sú s nami neustále, "- hovorí Heidi Norte.

Pony v dome!

V čase, keď žena a jej dcéra sú stále nerozhodnutý ako k ochrane zvierat, došlo k zábavnej incidentu, ktorý určoval osud ponyashek. Northam Heidi pripravuje večeru a zabudol zavrieť dvere, a jeden z poník opatrne zamierila dnu, som šiel rovno do kuchyne. Zrejme bolo zviera hladný a cítil vôňu jedla, išla rovno do domu. Heidi bol celkom prekvapený, ale nestal sa hnevať, a spracuje poníky sendvič.

Pony v dome!

"Naši susedia pochopili, prečo dávame prednosť zachovať poníka vo vnútri domu, ako vonku, ale myslím, že by najskôr odvážil robiť také. Problémy s Ronnie, hviezdičkou a Haníja prakticky žiadny. Nemajú dopriať, a nie sú spokojní s neporiadok v dome. Okrem toho, moja dcéra učí, a vieme, že pony je veľmi inteligentný a merateľné vzdelávacie zvieratá "- povedal Heidi Norte.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno

Otázky vet Hlodavce Zdravie a starostlivosť Mačky Užitočné vedieť Papagáje Vtáctvo Ryby Psy Farma Škrečky Exotický Rôzne